Konsultant ds. obsługi Klienta

DUON SERVICES

Łódź

2016-10-06

Jedna z największych w Polsce, niezależnych firm zajmujących się sprzedażą energii elektrycznej i gazu dla firm i gospodarstw domowych, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, inwestując w dobór i rozwój pracowników prowadzi nabór do biura obsługi Klienta w Łodzi.

Poszukujemy ambitnych ludzi, zdecydowanych i pragnących osiągnąć sukces. Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy:  Łódź

Główne zadania:

- udzielanie informacji w zakresie oferowanych przez firmę produktów i usług,

- przyjmowanie telefonicznych zleceń i reklamacji oraz rozwiązywanie ich,

- przeprowadzanie telefonicznej kampanii marketingowej oraz sondaży,

- dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta oraz budowanie z nim długoterminowej relacji opartej na zaufaniu.

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie min. średnie,

- dyspozycyjność 8h w przedziałach 8:00 – 18:00 od pon. do pt.,

- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu oraz nienaganna dykcja,

- znajomość podstaw obsługi komputera (środowisko Windows + przeglądarka internetowa + znajomość MS Word oraz Excel w zakresie swobodnego poruszania się po programach),

- silne zorientowanie na cel i rezultat,

- umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole,

- doświadczenie w pracy na stanowisku Konsultanta obsługi Klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej firmie nastawionej na sukces,

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,

- umowa zlecenie (po 3 m-cach umowa o pracę),

- przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej oraz pakiet szkoleń,

- stałe wsparcie i opiekę merytoryczną w trakcie pracy (w tym regularne spotkania z przełożonym w zakresie wsparcia i rozwoju kompetencji na zajmowanym stanowisku pracy).

Poznaj nas, zobacz czym się zajmujemy:
www.duon.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV i Listu Motywacyjnego poprzez portal.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o uwzględnienie w nadsyłanych dokumentach klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."