Pracownik produkcji - pakowanie wyrobów mięsnych

DWG-POLSKA

Brzeg Dolny

2016-10-06

Agencja Zatrudnienia DWG Polska Sp. z o.o. ( numer certyfikatu 6678) poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, 2000 brutto

- bezpłatny posiłek

- transport do miejsca pracy

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00

Obowiązki:

- wykrawanie

- czyszczenie

- rozbiór i pakowanie wyrobów mięsnych

Wymagania:

- chęci do pracy,

- książeczka sanitarno- epidemiologiczna

- odpowiedzialność  i sumienność

Zapraszamy również do naszego biura w Środzie Śląskiej, ulica Śląska 11

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres e-mail lub za pośrednictwem serwisu GO WORK poprzez przycisk APLIKUJ, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:71 714 23 00

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!