Magazynier / Brygadzista / Operator wózków widłowych

InterCars S.A.

Pruszcz Gdański

2016-10-06

Ze względu na dynamiczny rozwój firma InterCars S.A. , poszukuje pracowników na stanowiska:

Magazynier/Brygadzista/Operator wózków widłowych

OPIS STANOWISKA:

- przyjmowanie dostaw
- kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie - wysyłek
- prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
- zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów kreskowych (skaner)
- praca w systemie trzyzmianowym

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- przede wszystkim chęci do pracy fizycznej
- nastawienie na osiąganie rezultatów
- podstawowa umiejętność obsługi komputera
- mile widziane osoby z uprawnieniami na wózki widłowe
- mile widziane osoby z wykształceniem technicznym

KANDYDATOM OFERUJEMY:

-przeszkolenie
-możliwości rozwoju zawodowego
-pracę w firmie, która stale się rozwija i tworzy nowe możliwości dla swoich pracowników

Prosimy o dołączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!