Pracownik w Dziale Ubezpieczeń i Kredytów w Autoryzowanym Salonie Samochodowym

Mad Mobil s.j.

Gliwice

2016-10-06

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kredytami
lub ubezpieczeniami
- praktyczna znajomość obsługi komputera
- zaawansowana znajomość programów biurowych
- wysoka kultura osobista
- pełne zaangażowanie i dyspozycyjność
- czynne prawo jazdy kat. B

OPIS STANOWISKA:
- przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do wystawiania polis
ubezpieczeniowych i wniosków kredytowych
- samodzielne wystawianie polis ubezpieczeniowych
- pomoc w obsłudze Recepcji
- obsługa rozliczeniowa
- przygotowywanie wniosków kredytowych
- kontakty telefoniczne z Klientami działu ubezpieczeń i kredytów
- obsługiwanie urządzeń biurowych
- dbałość o dobry wizerunek Firmy

OFERUJEMY:
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju i samorealizacji
- interesującą i pełną wyzwań pracę
- zatrudnienie w Gliwicach przy ul. Daszyńskiego 277

PREFERUJEMY:
- osoby z Gliwic i okolic
- osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

FORMA KONTAKTU:
Zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem i zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na e-mail: APLIKUJ
W temacie prosimy wpisać: UBEZPIECZENIA – nazwisko i imię

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!