PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH

M-Serwis

Tarnowo Podgórne

2016-12-05

M-Serwis APT (nr cert. 49) zatrudni dla swojego Klienta, firmy Kimball Electronics Poland produkującej elementy elektroniczne o wysokiej niezawodności m.in. dla branży medycznej, motoryzacyjnej i przemysłowej, z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, KOBIETY I MĘŻCZYZN na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Obowiązki:

- montaż podzespołów
- kontrola produkowanych części
- praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Wymagania:

- dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym i/lub 4-brygadowym – za pracę w systemie 4-brygadowym wypłacamy atrakcyjny dodatek finansowy)
- umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
- dokładność i koncentracja w pracy
- sumienność

Oferujemy:

- przygotowanie do pracy poprzez cykl szkoleń wdrażających
- umowę o pracę tymczasową z możliwością podjęcia stałej współpracy
- możliwość otrzymania premii regulaminowej po pierwszym miesiącu
- pracę w czystej, klimatyzowanej hali
- możliwość uzyskania nagród finansowych i rzeczowych za zgłaszane pomysły usprawnień
- nagrody finansowe za polecenia potencjalnych pracowników (na zasadach określonych w regulaminie)
- pracę w przyjaznym zespole
- możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne pracowników (m.in. akcje charytatywne i sportowe)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

lub o kontakt: M-Serwis Dział Rekrutacji,
ul. Mickiewicza 27/2, 60-835 Poznań
telefon: 61 848 31 40, 669 996 401

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100402 ofert pracy. Sprawdź!