Elektryk

InPro electric Sp. z o.o.

Katowice

2016-11-30

Poszukujemy specjalistów do naszego biura w Katowicach:

- elektryk

My jako firma:
Jesteśmy globalną firmą zatrudniającą ponad 600 pracowników, dzięki czemu jesteśmy dostępni dla naszych klientów na
całym świecie jako partner w zakresie programowania, uruchamiania oraz instalacji elektrycznych. Ze względu na nasze
cele i realizacje w przemyśle motoryzacyjnym udało nam się przenieś nasze doświadczenie na wiele różnych obszarów
przemysłu. Wszystkie wspólne działania koordynujemy z naszej centrali w Wolfsburgu.

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Jeśli tak to dołącz do InPro electric!

Obowiązki:
- obsługa instalacji elektrycznych

Oczekiwania:
- wykształcenie średnie techniczne
- podstawowa wiedza zakresu elektryki, elektrotechniki, elektroniki, elektrotechniki
- uprawnienia SEP
- umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej
- komunikatywna znajomość języków angielskiego lub niemieckiego będzie atutem

Oferujemy:
- ciekawą pracę na bardzo zróżnicowanych projektach
- prace w młodym, profesjonalnym zespole w przyjaznej atmosferze
- intensywne szkolenia poprzez bezpośredni udział w projektach
- kursy i szkolenie zawodowe

- zaangażowanie i elastyczność
- zainteresowanie nowymi technologiami
- chęć osobistego rozwoju
- gotowość do częstych wyjazdów w kraju i zagranicę

Czekamy na Twoje zgłoszenie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów CV.
Dodatkowym atutem będzie przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim