KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY/NARODOWY (C+E) NIEMCY

KVPL Deutschland

Niemcy

2016-10-05

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA CE / C+E / 95

Zadania:

  • Jazda na trasach lokalnych i dalekobieżnych
  • Rozwożenie towarów do klientów

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. CE / C+E / kod. 95
  • Odpowiedzialność i samodzielność w pracy
  • Dobra sprawność fizyczna pozwalająca na załadunek i rozładunek
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.

www.kvpl.eu