Pracownik wymiany opon - Niemcy

KS PERSONAL SERVICE

Stuttgart

2016-10-05

Agencja East Service nr 13171. Jesteśmy prężnie działającą agencją rekrutacyjną. Dla swojego klienta poszukujemy pracowników magazynowych.Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: ok. Stuttgart

 Opis stanowiska:

- zmiana opon

- mycie/pranie opon

- prace magazynowe i warsztatowe - przekładanie opon, wynoszenie, przynoszenie opon itp.

 Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie przy wymianie opon

- samodzielność na zajmowanym stanowisku

 Oferta:

- wynagrodzenie: 9,50€ brutto / godz.

- dieta: 20€ netto / dzień przepracowany

- zakwaterowanie zorganizowane

- możliwość pracy w nadgodzinach

- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Aplikuj już teraz na podany adres mailowy: APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!