Operator wózków widłowych – Komisjoner –ok. Drezna lub Stuttgartu

KS PERSONAL SERVICE

ok Drezna , Stuggartu

2016-10-05

Agencja East Service nr 13171. Jesteśmy prężnie działającą agencją rekrutacyjną. Dla swojego klienta poszukujemy pracowników magazynowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa wózka widłowego: czołowy lub boczny (do 3 pięter wys. składu),

- praca ze skanerami,

- zbieranie towaru z obszaru automotive.(części samochodowe)

WYMAGANIA:

- uprawnienia na wózki widłowe,

- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

- mile widziane własne auto na dojazd,

- praca wyłącznie dla mężczyzn.

OFERTA:

- stawka: 9€ brutto/h + 20€ netto diety/dzień,

- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem,

- możliwość przejęcia przez niemiecki zakład pracy,

- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, opłacone z góry/ na koniec miesiąca kwota potrącona z wynagrodzenia,

- praca od poniedziałku do piątku,

- zmiany : 3 zmiany w ciągu dnia (poranna, popołudniowa i nocna),

- praca w pełnym wymiarze godzin, nadgodziny oraz zmiany nocne płatne dodatkowo 25%,

- profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów.

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail : APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99146 ofert pracy. Sprawdź!