Sprzedawca Marilyn Reduta

Marilyn

Warszawa

2016-10-05

MARILYN Sp. z o.o. Sp. k.

poszukuje osoby na stanowisko :

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Warszawa - Reduta

Opis stanowiska:

- Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

- Dbanie o poprawność ekspozycji towarów

- Udział w przygotowaniu oraz realizacji konkursów i akcji promocyjnych

- Dbanie o przyjazną atmosferę pracy

- Osiąganie założonych celów sprzedażowych i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

* Wykształcenie minimum średnie (preferowane osoby, które zakończyły naukę)

* Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

* Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta

* Obsługa komputera na poziomie dobrym

* Mile widziana znajomość języków obcych

* Umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji pracy

* Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

* Umowę na pełen etat

* Stabilne warunki zatrudnienia (po okresie próbnym umowa o pracę)

* Pracę w młodym i dynamicznym zespole

* Miłą atmosferę pracy

* Szkolenia z zakresu obsługi klienta

* Rozbudowany system motywacyjny

Osoby zainteresowane dłuższą współpracą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail APLIKUJ

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez MARILYN Sp. z o.o. Sp. k. z Łodzi (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100912 ofert pracy. Sprawdź!