Asystent ds. Projektów - Praca w Katowicach

SAVOIR Group

Katowice

2016-10-05

SAVOIR Group Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia, nieprzerwana współpraca z największymi koncernami produkcyjno-handlowymi.

Asystent ds. Projektów

Miejsce pracy: biuro Katowice

Główne zadania:

  • wsparcie w zakresie opieki na flotą samochodową
  • wsparcie w przygotowywaniu ofert
  • wsparcie w weryfikacji i tworzeniu raportów
  • tworzenie i weryfikacja trasówek i harmonogramów
  • dbałość o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń
  • ustalanie szczegółów realizacyjnych z przedstawicielami klienta
  • czynności administracyjne związane z organizacją pracy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • terminowość, rzetelność i odpowiedzialność
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność wyznaczania priorytetów
  • chęć zdobywania nowych umiejętności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • wiedza/ doświadczenie z zakresu promocji i merchandisingu
  • wiedza/ doświadczenie z zakresu zarządzania flotą

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • możliwość rozwoju
  • umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z listem motywacyjnym na adres APLIKUJ w temacie maila proszę wpisać „ Asystent ds. Projektów”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102812 ofert pracy. Sprawdź!