Kucharz/kucharka

Agencja Pracy L&P Sp. z o.o.

Kietrz

2016-10-05

L.&P.” Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia obecnie dla swojego klienta poszukuje Kandydatów/Kandydatki do pracy na stanowisko:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Kietrz woj. Opolskie

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie potraw i dań zgodnie z recepturami na potrzeby restauracji i cateringu;

  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu;

  • przestrzeganie zasad postępowania z żywnością;

  • dbanie o czystość w kuchni oraz w pomieszczeniach socjalnych.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza, mile widziane referencje;

  • posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • dyspozycyjność;

  • sumienność i zaangażowanie;

  • inwencja i pasja przy wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej restauracji;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę;

  • możliwość zakwaterowania oraz wyżywienie;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • możliwość rozwoju.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ lub złożyć bezpośrednio w naszym biurze: 44-300 Wodzisław Śląski ul. Rynek 1 lok.3.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgadzam się na wykorzystanie danych osobowych w celu pośrednictwa pracy(posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 923 ze zm.)”.