Pomoc kuchenna

Agencja Pracy L&P Sp. z o.o.

Kietrz

2016-10-05

L.&P.” Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia obecnie dla swojego klienta poszukuje Kandydatów/Kandydatki do pracy na stanowisko:

POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Kietrz woj. Opolskie

Zakres obowiązków:

  • pomoc w obróbce produktów oraz w przygotowywaniu dań;

  • dbanie o czystość w kuchni oraz w pomieszczeniach socjalnych;

  • mycie naczyń stołowych oraz kuchennych;

  • pomoc szefowi kuchni według poleceń.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub minimum roczne doświadczenie w branży gastronomicznej;

  • posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • dobra organizacja pracy, rzetelność i zaangażowanie;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dyspozycyjność;

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej restauracji

  • możliwość zakwaterowania oraz wyżywienie;

  • możliwość zdobycia nowego zawodu, stabilnej pracy;

  • możliwość nabycia wiedzy praktycznej w zawodzie kucharz;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę;

  • przyjazną atmosferę pracy.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ lub złożyć bezpośrednio w naszym biurze: 44-300 Wodzisław Śląski ul. Rynek 1 lok.3.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgadzam się na wykorzystanie danych osobowych w celu pośrednictwa pracy(posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 923 ze zm.)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!