Magazynier branża WOD-KAN

Armet-Grupa SBS Kubala Rafał

Katowice

2016-10-05

Prezentacja firmy:

Armet-Grupa SBS Kubala Rafał to firma handlowa działająca w Katowicach (ul. Milowicka) w branży technika grzewcza i sanitarna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera.

Główne zadania:

•             Przyjmowanie i rozładunek dostaw

•             Przygotowywanie zamówień dla kierowców

•             Dbanie o porządek na magazynie

•             Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami.

Wymagania i oczekiwania:

•             Wykształcenie min. średnie,

•             Wymagana bardzo dobra znajomość branży CO, wod-kan, sanitarnej i instalacyjnej

•             Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

•             Umiejętność pracy w zespole,

•             Samodzielność,

•             Odpowiedzialność.

Oferujemy:

•             zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

•             pracę w siedzibie firmy, w Katowicach na Dąbrówce Małej,

•             pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,

•             pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu,

•             możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

Osoby bez znajomości branży prosimy o nie przesyłanie CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!