Konsultant ds. umawiania spotkań

Seka S.A.

Warszawa

2016-10-05

SEKA S.A. Agencja Zatrudnienia (nr 7889) specjalizująca się w rekrutacjach, outsourcingu, doradztwie i szkoleniach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Praga-Południe)

WYMAGANIA:

- min. średnie wykształcenie
- miły głos i dobra dykcja
- podstawowa znajomość komputera
- komunikatywność
- dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych: poniedziałek – piątek w godz. 12-21 oraz minimum 1 sobota w miesiącu w godzinach 10- 16

OBOWIĄZKI:                                                                                                                                                                              - kontakt telefoniczny z osobą w celu umawiania spotkań (bez sprzedaży)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   OFERUJEMY:
- bezpłatne szkolenia
- umowę zlecenie
- elastyczny grafik
- atrakcyjne wynagrodzenie 12 zł brutto/h + liczne premie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorze danych, którego administratorem jest SEKA S.A. - Agencja Zatrudnienia (nr 7889) z siedzibą w Warszawie przy ul. Paca 37. Dane osobowe są niezbędne dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz będą przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!