Senior Python Developer

Kontakt Ligo Headhunters E.J. Miłkowscy s.c.

Kraków

2016-10-05

Senior Python Developer


Miejsce pracy: Kraków

 

Firma rozwija internetowy serwis video z siedzibą w Sztokholmie. Rozwijają internetowe rozwiązania do  niezawodnego strumieniowania wideo, przetwarzania i zarządzania dystrybucją danych w chmurze, w celu dostarczenia wideo do miliony użytkowników na całym świecie. Pracują z największymi szwedzkimi mediami jak koncern medialny Bonniers i światowymi firmami jak Elektrolux.

 

Nasz idealny kandydat taki jak ty będzie odpowiedzialny za projektowanie i tworzenie aplikacji oraz rozwiązań webowych z wykorzystaniem języka Python, a także programowanie w środowisku Linux, z użyciem frameworków takich jak flask, SQLAlchemy czy baz takich jak Cassandra i PostgreSQL. Integracja z systemami Cloud EC2, Route53, S3, Cloudfront. Praca zespołowa, z naciskiem na dbałość o przejrzystość i poprawność kodu, w tym umiejętność prowadzenia młodszych programistów.

 

Technologie z jakimi się zmagamy na co dzień: Python, HTML, CSS, JS, jQuery, AngularJS, REST, Cassandra, PostgreSQL, cloud services, Wowza, Nginx, Uwsgi, git, Scrum, Agile, Test Driven Development, UX, UNIX

 

Jedynie czego wymagamy to doświadczenia na podobnych stanowisku J Jeżeli możesz pochwalić się działalnością uczelnianą to super! Lubimy osoby aktywne, które lubią się angażować i dawać coś od siebie. Szukamy Ciebie jeżeli jesteś samodzielny i ukierunkowany na dobrą jakość kodu. Mile widziane jeżeli będziesz mieć pojęcie z HTML, CSS, Javascript, jQuery, AngularJS, tworzeniu interfejsów REST, doświadczenie z Cassandra, PostgreSQL, cloud services, Wowza, Nginx, Uwsgi, git.

 

Chcielibyśmy, żebyś wiedział że nie jesteś nam obojętny! Dlatego też przyjmij nasze zaproszenie do zespołu. Poznajmy się i porozmawiajmy o swoich oczekiwaniach :)

 

 

To na początek:

+Rozwój zawodowy w stronę architekta oprogramowania lub SCRUM mastera.

+Wynagrodzenie od 6-9 tys netto do negocjacji. Dopuszczamy pełny etat, ale zarówno 3/4 i pół etatu są możliwe.

+Praca zdalna również możliwa po okresie próbnym.

 

Więcej o projekcie i zespole w którym będziesz pracować:

Zespół liczy koło 10 programistów z których część zajmuje się backendem, a część frontendem, mniej więcej pół na pół. Większość naszych pracowników preferuje Linux, ale używamy też Windows i Apple OSX. Projekt to właśnie zarządzanie wideo: oprogramowanie do przyjmowania danych od klienta (albo bezpośredni upload, albo wowza streaming engine), jego transkodowania do różnych formatów wideo i audio (własne oprogramowanie na bazie ffmpeg), dystrybucji w chmurze (AWS, level3), edycji, opisywania (dodawania metadanych w rozproszonej bazie PostreSQL), kontroli prezentacji (kiedy i  kto może oglądać, czy i jakie reklamy pokazać w przypadku koncernów medialnych). Zbieramy też i prezentujemy statystyki (tu używamy Cassandry): kto, gdzie, kiedy, jak długo, na jakim sprzęcie oglądał film.

 

Zainteresowany? Wyślij swoje CV w odpowiedzi a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://ligohr.talentbase.pl/cp/j/7236/a/4/senior-python-developer
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 67379 ofert pracy. Sprawdź!