Kierowca kat. C+E (Niemcy) od 2300 EUR brutto

Brasco S.C.

Cale niemcy

2016-10-05

Agencja Brasco S.C. aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Kierowca kat. C+E

(Niemcy)

Miejsce pracy: całe Niemcy
Nr ref.: CE/092016/JB

Obowiązki:

• przewóz różnych towarów na terenie Niemiec samochodami typu naczepa, tandem itp.
• Trasy dalekobieżne po Niemczech (zjazd dwa razy w tyg na baze)
• Trasy krótkobieżne po Niemczech (nocleg na zakwaterowniu)

Wymagania:

• prawo jazdy kat. C+E
• karta kierowcy
• min. 2 lata doświadczenia jako kierowca samochodów ciężarowych
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

• umowę o pracę na niemieckich warunkach
• system VOLLZEIT
zarobki od 2300 euro brutto + 24 euro diety netto
• stabilne zatrudnienie
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: CE/0916/JB

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!