Picker (praca do 11 metrów wysokości) 11-12 EUR brutto/h (Neu Wulmstorf - Niemcy)

Brasco S.C.

Neu Wulmstorf

2016-10-05

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Neu Wulmstorf, Niemcy
Nr referencyjny: PIC/0916/GW
Ilość Miejsc: 10

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień na terenie magazynu za pomocą zwyżek (do 11 metrów);
  • przenoszenie lub przewożenie zamówień na terenie magazynu;
  • drobne prace magazynowe;

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku order-pickera (praca na słuchawkach lub ze skanerem);
  • brak lęku wysokości;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • prawo jazdy kat. B + auto.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą;
  • atrakcyjne wynagrodzenie 11,00 12,00 EURO brutto/h;
  • mieszkanie zapewnione przez pracodawcę;
  • długoterminowe zatrudnienie;
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: PIC/0916/GW.

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!