Pracownik magazynu / Magazynier / Komisjoner - Niemcy

Brasco S.C.

Dietenhofen, Monheim

2016-10-05

Agencja Rekrutacyjna Brasco pilnie poszukuje kandydatow na stanowisko:

Miejsce pracy: Dietenhofen (Niemcy), Monheim (Niemcy), Crailsheim (Niemcy)
Nr ref: KOM/0916/GW

Opis stanowiska:

  • praca przy pakowaniu i przygotowaniu wysyłek;
  • praca przy odbieraniu reklamowanych towarów;
  • obsługa skanera ręcznego, skanowanie przesyłek i paczek przed przesyłka;
  • praca w systemie pick-by-voice.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane osoby z wlasnym samochodem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 9 EUR brutto/h + dodatek dzienny;
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;
  • dodatki za nadgodziny, godziny nocne, niedziele oraz święta;
  • oragnizacja zakwaterowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: KOM/0916/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577