Prace produkcyjne dla PAŃ i PANÓW

Grupa Progres

Tarnowo Podgórne

2016-10-05

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych,szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla międzynarodowej Firmy poszukujemy Pracowników Produkcji na terenie Tarnowa Podgórnego.

Zadania:
- montaż podzespołów w urządzeniach elektronicznych
- obsługa maszyn produkcyjnych

Oferta:
- umowa o pracę tymczasową (możliwość przejścia do Firmy w zależności od potrzeb Klienta oraz
zaangażowania Pracownika)
- pełny etat
- 3 zmiany
- system 4-brygadowy
- wynagrodzenie miesięczne + dodatek nocny + dodatek za system 4-brygadowy
- zatrudnienie z perspektywą stałej współpracy w znanej Firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Wymagania:
- zdolności manualne
- dyspozycyjność na 3 zmiany
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
(cert. 5088)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!