Specjalista ds. projektu i rekrutacji ( z językiem bułgarskim)

Polska Gieda Pracy Sp. z o. o.

Lublin

2016-10-05

POLSKA GIEŁDA PRACY Sp. z o.o. - nowoczesna firma edukacyjna z 25-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w działalności szkoleniowej i doradczej, w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • monitorowanie rynku w poszukiwaniu potencjalnych klientów poza granicami kraju,
  • przygotowywanie i monitorowanie kompleksowej oferty skierowanej do zagranicznych kontrahentów,
  • kreowanie strategii rekrutacyjnych w celu pozyskania kandydatów na rynkach zagranicznych -Bułgaria,
  • rekrutacja pod kątem staży/praktyk/pracy w branży turystycznej,
  • współpraca ze szkołami wyższymi na terenie Bułgarii,
  • przygotowywanie promocji i negocjowanie warunków rozmów handlowych,
  • bieżące raportowanie przebiegu prowadzonych procesów rekrutacyjnych, tworzenie raportów, sprawozdań,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka  bułgarskiego w mowie i piśmie oraz minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • znajomość rynku bułgarskiego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • praktyczna znajomość metod pozyskiwania kandydatów oraz kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • inicjatywa, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy,
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności,
  • udział w interesujących projektach rekrutacyjnych,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • praca w młodym i dynamicznych zespole,
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie.

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego. Mile widziany list motywacyjny.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.