Przedstawiciel Handlowy

Great Trade Sp. z o.o.

Łódź

2016-10-05

Firma Great Trade Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją artykułów non-food do dużych marketów oraz mniejszych sieci detalicznych. Współpracujemy także z wieloma hurtowniami oraz mniejszymi dystrybutorami na terenie całego kraju. Obecnie szukamy przedstawicieli handlowych na województwa : łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie.

Przedstawiciel Handlowy – pełen etat lub praca na dodatek.

Obowiązki:

  • opieka nad stałymi klientami na podległym terenie;
  • pozyskiwanie klientów w oparciu o naszą bazę;
  • merchandising;
  • raportowanie

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w branży FMCG – najlepiej NON-FOOD
  • Znajomość technik handlowych oraz posiadanie umiejętności negocjacyjnych;
  • Miła aparycja i przebojowość;
  • Znajomości obsługi MS Office
  • Prawa jazdy kat. B
  • Duża motywacja do działania

Co oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Ponadprzeciętne zarobki w branży
  • Możliwość współpracy zdalnej z dowolnego miejsca w kraju
  • Stałą opiekę koordynatora sprzedaży, który wykonuje całą biurową pracę za Współpracownika
  • Możliwość współpracy w trzech wariantach : umowa zlecenie, umowa o pracę, działalność gospodarcza
  • Niezbędne narzędzia pracy

Jeżeli jesteś zdeterminowany, chcesz zarabiać adekwatnie do włożonego wkładu pracy to SZUKAMY właśnie Ciebie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz nazwą województwa, na które jest aplikacja oraz z informacją o preferowanym sposobie zatrudnienia (pełny etat lub dodatek) na adres APLIKUJ

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami odpowiadającymi profilowi ogłoszenia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!