Specjalista ds. organizacji szkoleń

Polska Gieda Pracy Sp. z o. o.

Lublin

2016-10-05

POLSKA GIEŁDA PRACY Sp. z o.o. - nowoczesna firma edukacyjna z 25-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w działalności szkoleniowej i doradczej, w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Lublin, Brzozów, Wrocław, Poznań, Radom

Obowiązki:

  • organizacja szkoleń(m.in. trenerzy, sale),
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • ustalanie harmonogramu zajęć,
  • organizacja spotkań rekrutacyjnych,
  • opieka nad Uczestnikami szkoleń w czasie zajęć,
  • weryfikacja dokumentów szkoleniowych i rekrutacyjnych,
  • prowadzenie baz danych Uczestników szkoleń,
  • opracowywanie wniosków o płatność,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w branży szkoleniowej min 3 lata,
  • doświadczenie w projektach finansowanych z funduszy UE – min. 3 lata
  • orientacja na realizację wyznaczonym celów  oraz samodzielność w działaniu,
  • umiejętność kreatywnego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu interesujących projektów we współpracy z doświadczonym zespołem,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • pracę w młodym i dynamicznych zespole.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego. Mile widziany list motywacyjny.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99756 ofert pracy. Sprawdź!