Koordynator projektów szkoleniowych i doradczych

Polska Gieda Pracy Sp. z o. o.

Lublin

2016-10-05

POLSKA GIEŁDA PRACY Sp. z o.o. - nowoczesna firma edukacyjna z 25-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w działalności szkoleniowej i doradczej, w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację celi sprzedażowych poprzez koordynację projektów szkoleniowych i doradczych. Do obowiązków będzie należało pozyskiwanie Klientów, zarządzanie terminarzami, poszukiwanie  trenerów i hoteli do współpracy, negocjacje, koordynacja zadań  zespołu, nadzór nad efektem prac całego zespołu i odpowiedzialność za jego wynik. Także obsługa i utrzymanie Klientów oraz współtworzenie nowych produktów edukacyjnych i doradczych.

Wymagania:

  • ZAANGAŻOWANIE W PODJĘTĄ PRZEZ SIEBIE PRACĘ - warunek konieczny

  • doświadczenie w koordynacji projektów - warunek konieczny

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów szkoleniowych - warunek konieczny

  • doświadczenie w projektach finansowanych z funduszy UE  - min 3 lata – warunek konieczny

  • mile widzialne doświadczenie w sprzedaży usług przez telefon

  • umiejętność zarządzania ludźmi u budowania zespołów

  • umiejętność motywowania członków zespołu do wykonywania zadań

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

  • zorientowanie na osiąganie rezultatów i poszukiwanie rozwiązań

  • ponadprzeciętna organizacja pracy i wielozadaniowość

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa) + prowizja,

  • bezpłatny udział w serii szkoleń organizowanych przez firmę,

  • bonusy za ponadprzeciętne wyniki miesięczne i kwartalne

  • wpływ na pracę całej firmy

  • wdrożenie w pracę, wsparcie i rozwój podczas całej kariery zawodowej w naszej firmie

  • możliwość współtworzenia nowych produktów edukacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy
nie będzie rozpatrywana.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.