Kierowca C+E 1900 euro netto

UBT Personal Sp. z o. o.

Berlin, Hamburg, Kiel, Stuttgart

2016-10-05

Agencja Pośrednictwa Pracy UBT Personal (Certyfikat 11475) specjalizuje się od ponad 8 lat w organizacji legalnego zatrudnienia w Niemczech. W chwili obecnej poszukujemy pracowników dla bezpośredniego pracodawcy w Niemczech na stanowisko: KIEROWCA C+E

Obowiązki:
- przewóz art. spożywczych dla marketów
- załadunek i rozładunek palet elektrycznym paleciakiem
- należyta dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację
- prawo jazdy kat. C+E
- uprawnienia na przewóz osób i rzeczy (kod 95)

-Wynagrodzenie: 1900 euro/netto
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
- Płatny urlop
- Pomoc koordynatora na miejscu
- Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
- Praca od poniedziałku do piątku z codziennymi powrotami do miejsca zamieszkania

DLA CO 10 KIEROWCY, KTÓRY PRZEPRACUJE PRZYNAJMNIEJ MIESIĄC TELEWIZOR LCD 30'!