Młodszy Specjalista Komunikacji i Administracji Międzynarodowej - j. francuskim lub hiszpański

CEE Experts

Łódź

2016-10-05

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Opis stanowiska:

  • Obsługa w jednym z obszarów komunikacji/administracji, księgowości, zakupów, logistyki, HR, zagranicznych placówek firmy
  • Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
  • Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego ( poziom komunikatywny)
  • Dodatkowe doświadczenie w pracy z językami - mile widziane
  • Gotowość do ciągłego rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Kompleksowy program wdrożeniowy
    • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
    • Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
    • Możliwości rozwoju
    • Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
    • Umowę o pracę
    • Elastyczny grafik pracy