Księgowa / Księgowy

Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa ZNAK s.c. Joanna, Marian, Krzysztof Guździoł

Bydgoszcz

2016-10-05

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę na stanowisku księgowej/księgowego w dziale księgowości uproszczonych.
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie:
- przyjmowanie dokumentów od wybranych klientów i wstępna ich kwalifikacja,
- wprowadzanie dokumentów do KPiR,
- sporządzanie deklaracji podatkowych oraz zawiadomianie klientów o podatkach,
- sporządzanie dodatkowych raportów i zestawień dla klientów,
- kontakt z wybranymi klientami kancelarii.

Wymagania

Wymagane:
- praktyczna i teoretyczna znajamość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR,
- znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT,
- min. 2-letnie doświadczenie w prowadzenie KPiR,
- wysoka kultura osobista.

Mile wydziane:
- znajomość jednego języka obcego,
- podstawowa znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem ksiąg handlowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102812 ofert pracy. Sprawdź!