Recepcjonistka

Hotel i Restauracja Noma Residence

Kobiór

2016-10-05

Hotel Noma Residence  -  Zameczek Myśliwski Promnice w Kobiórze poszukuje kandydatów na stanowisko

Recepcjonista/tka

Zakres obowiązków :

  • świadczenie usług związanych z zakwaterowaniem i obsługą gości hotelowych w czasie ich pobytu
  • odpowiedzialność za jakość obsługi gości  na wysokim poziomie
  • wprowadzanie oferty hotelu wraz z aktywną sprzedażą na portalach internetowych
  • wdrażanie i koordynacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką firmy
  • czynności administracyjno-biurowe
  • dbanie o wizerunek hotelu w kontakcie z klientem
  • dbanie o czystość i porządek miejsca pracy

Wymagania :

  • wykształcenie min. średnie (dodatkowym atutem będzie wykształcenie  kierunkowe)
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,  mile widziana znajomość innego języka obcego w stopniu podstawowym
  • dobra znajomość obsługi komputera MS OFFICE oraz obsługa urządzeń biurowych
  • dyspozycyjność (praca zmianowa )
  • posiadanie własnego transportu z uwagi na usytuowanie restauracji

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowym hotelu
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia  (możliwa też współpraca w ramach umowy o pracę)
  • zarobki adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwój zawodowy
  • możliwość korzystania z parkingu hotelowego

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail.