Stolarz budowlany

klient GoWork.pl

Oslo

2016-12-06

Poszukujemy osób chętnych do pracy w Norwegii, na stanowisku:

Stolarz budowlany (branża budowlana)

miejsce rekrutacji: Tczew (woj.pom.)

Miejsce pracy: Norwegia
Nr referencyjny: Stolarz budowlany

Obowiązki:

Budowa ścian, gzymsów, montaż drzwi i okien, montaż podłóg drewnianych i paneli, wykończenia stolarskie typu listwy, parapety, panele zewnętrzne i boazerie, drewniane elewacje budynków, płyty kartonowo-gipsowe.

Wymagania:

- min. 5 letnie doświadczenie na  stanowisku stolarza budowlanego

- dobra znajomość rysunku technicznego

- sumienność, dokładność

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę

- zapewnione zakwaterowanie

- system rotacyjny (6/3)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

APLIKUJ, z dopiskiem: stolarz budowlany w tytule e-mail'a lub za pomocą opcji 'aplikuj' ponizej lub na adres:

SUBMET Sp. z o.o.,
ul. Jagiellońska 55,
83-110 TCZEW,
Polska

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!