Kelner

MAX BAU Sp. z o.o.

Nysa

2016-10-05

Zatrudnimy kelnerów do pracy w Nysie w restauracji Nowa Baśń przy ul. Pilsudzkiego 40

Kelner

Miejsce pracy: nysa

Obowiązki

- dbanie o wystrój restauracji (nakrywanie do stołu, dbanie o czystość zastawy i sztućców)

- inkasowanie należności, rozliczanie dziennego utargu

- nadzór nad jakością podawanych potraw

- obsługa gości w restauracji

- obsługa kasy fiskalnej i wystawianie faktur na życzenie

- obsługa urządzeń typu: blender, wyciskarka do soków, kruszarka do lodu, ekspres do kawy

- profesjonalne serwowanie win

- przyjmowanie, bonowanie i realizowanie zamówień

- subtelność w pomocy przy wyborze poszczególnych dań i trunków

- wysoka kultura osobista

- znajomość karty menu

- znajomość zasad sugestywnej sprzedaży

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie kelner

- fachowość, uprzejmość, komunikatywność

- gotowość do pracy zmianowej

- zaangażowanie i dyspozycyjność

- mile widziana znajomość j. angielskiego, niemieckiego

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w miłej atmosferze

Informujemy, iż będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami