Pracownik magazynu w SOSNOWCU

CRS Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec

2016-10-04

PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Miejsce pracy: Sosnowiec (Zagórze)
ZADANIA:
•    Kompletacja zamówień - praca ze skanerem,
•    Pakowanie i rozpakowywanie elementów,
•    Sortowanie,
•    Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy,
•    Prace pomocnicze w magazynie.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
•    Umiejętności pracy w zespole,
•    Dokładności, sumienności i rzetelności,
•    Dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej,
•    Umiejętności obsługi komputera + skanera,
•    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
•    zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (opłacone składki ZUS + możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego),
•    atrakcyjna stawka godzinowa z możliwością uzyskania premii,
•    możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ! Wyślij swoje CV na adres: APLIKUJ, w temacie wiadomości proszę wpisać "Prac.mag-Sosnowiec"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100911 ofert pracy. Sprawdź!