Monter c.o., klimatyzacji i urządzeń sanit. - Drezno

Workon

Drezno

2016-10-04

WORKON S.C. ( nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTER C.O., KLIMATYZACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

Miejsce pracy: okolice Drezna (wschodnie Niemcy)

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wymagania:

- komunikatywna znajomość niemieckiego

- gotowość do pracy na wyjazdach

- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

- mile widziane prawo jazdy i auto

Obowiązki:

- montaż stelaży podtynkowych

- układanie rur przewodowych

- montaż centralnego ogrzewania

- montaż armatury i mebli łazienkowych

Oferujemy:

- niemiecka umowa o pracę

- wynagrodzenie 1500 € netto / miesiąc

- zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) z numerem referencyjnym Hydraulik/TY-A na adres:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100297 ofert pracy. Sprawdź!