SPECJALISTA DS. KONTAKTU Z KLIENTEM

Dobreszkolenie.com

Rzeszów

2016-10-04

DobreSzkolenie.com to szybko rozwijająca się marka, która umożliwia błyskawiczne i łatwe wyszukanie darmowego szkolenia, kursu lub warsztatu w Twoim mieście. Odpowiednia organizacja strony pozwala na sprawne odnalezienie najbardziej optymalnego szkolenia, właśnie dla Ciebie! Filtruj ze względu na miasto, kategorie lub termin i znajdź interesujący Cię kurs. Traf do skarbnicy wiedzy i rozwiń swoje skrzydła z DobreSzkolenie.com !

W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współpraca z obecnymi Klientami firmy, jak i aktywne nawiązywanie oraz rozwój relacji z potencjalnymi,

  • przygotowywanie indywidualnych strategii sprzedażowych dla Klientów oraz prowadzenie negocjacji,

  • budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami i pozytywnego wizerunku firmy,

  • realizacja krótko i długoterminowych planów sprzedażowych,

  • analiza i monitoring działań konkurencji.

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,

  • samodzielności i terminowości w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami,

  • staranności i dobrej organizacji pracy,

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznej, rozwijającej się firmie,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,

  • pracę w młodym, kreatywnym zespole.

Aplikacje wraz z aktualnym CV prosimy wysyłać na adres APLIKUJdobreszkolenie.com

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Odwiedź nas na www.DobreSzkolenie.com

W załączonym CV prosimy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102319 ofert pracy. Sprawdź!