Pakowanie produktów do wysyłki

Praca Bis

Żerniki

2016-10-04

Agencja Pracy (nr KRAZ 5525) dla swojego klienta poszukuje

Pracowników magazynu: -pakowacz/-ka.

Oferujemy pracę w magazynie w Żernikach-obok Gądek

Obowiązki:
**pakowanie, sortowanie, etykietowanie towarów,
**kontrola jakości produktów,
**inne czynności magazynowe.

Wymagania:
**chęć do pracy,
**dokładność, sumienność,
**dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany,
**stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy stojącej
**mobilność

Oferujemy:
**pracę w magazynie przy kompletacji produktów przeznaczonych do wysyłki (drobny sprzęt elektroniczny, drobny sprzęt gospodarstwa domowego, płyty CD)
**dwie zmiany (6-14,14-22) od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
**umowę zlecenie,
**praca od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!