Lekka praca dla Pań ze skanerem ręcznym- Komorniki - 14 zł/ godz.

Akcja Job

Poznań

2016-10-04

Grupa Akcja Job
LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej– NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, firmy z branży ogrodniczej, poszukuje osób do skanowania.

SKANOWANIE TOWARU

Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania
(dogodny dojazd z Junikowa i Górczyna)

Zadania:
- skanowanie torebek z nasionami
- dbanie o gospodarkę magazynu
- drobne, zlecone prace porządkowe

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie 2 – zmianowym
- początkowo jedna zmiana 7-15
- doświadczenie w pracy ze skanerem (warunek konieczny)

Oferujemy:
- forma współpracy: umowa zlecenie
- atrakcyjna stawka za godzinę pracy
- miła atmosfera i spokojna praca

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV .

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r., Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98254 ofert pracy. Sprawdź!