Kasjer / Sprzedawca - Oświęcim

Grupa Progres

Oświęcim

2016-10-04

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 17 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Kasjer - sprzedawca.

Miejsce pracy: OŚWIĘCIM

Zakres obowiązków:
- praca na sklepie
- wykładanie towaru
- obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
- ważna książeczka sanepidu
- dyspozycyjność
- chęć do pracy

Oferujemy:
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- praca w firmie, która została mianowana najlepszym pracodawcą w Polsce, wśród firm z branży spożywczej
- elastyczny grafik
- stała, atrakcyjna pensja

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV.

Prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!