ŚLUSARZ

WIMECH S.C.

Otrębusy

2016-10-04

Firma WIMECH s.c., dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno – usługowa w branży metalowej, do swojego zespołu poszukuje Kandydata na stanowisko:

Ślusarz

Zadania przewidziane na stanowisku:

  • Pracę przy obróbce metalu (piłowanie, wiercenie, gratowanie, gwintowanie).

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Wykształcenie minimum zasadnicze,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi narzędzi pomocniczych (m.in. wiertarka, wkrętarka itd.)
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Wyobraźnia przestrzenna, kreatywność, dokładność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stałą pracę,
  • Niezbędne szkolenia wewnętrzne,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Dobre wynagrodzenie w stabilnej firmie,
  • Pracę w Otrębusach koło Pruszkowa na linii kolejki WKD. Dogodny dojazd z centrum Warszawy i Grodziska Mazowieckiego.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: APLIKUJ, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Coats Polska z siedzibą w Łodzi.