Specjalista ds. Sprzedaży

Awans Sp. z o.o.

Tarnów

2016-10-04

Awanser.pl to pierwsza w Polsce, innowacyjna platforma internetowa, umożliwiająca sprzedaż produktów niematerialnych online.

Współpracuj z nami - zarabiaj duże pieniądze i podnoś swoje kwalifikacje zawodowe.

Nie ważne gdzie jesteś – na Awanser.pl zarabiasz zawsze.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Cała Polska (Praca zdalna)

Numer referencyjny: Aw/P/2016

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych (dla chętnych również energetycznych i finansowych)
  • Analiza potrzeb klientów i profesjonalne dobieranie indywidualnych rozwiązań
  • Budowanie bazy klientów na rynku lokalnym
  • Budowanie wysokich  standardów jakości obsługi klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem

WYMAGANIA:

  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych i szybkiego uczenia się
  • Wytrwałość, systematyczność, solidność
  • Nastawie na cel i otwartość na nowe wyzwania
  • Dynamizm i chęć do pracy

OFERUJEMY:

  • Najwyższe prowizje na rynku
  • Wsparcie dedykowanego zespołu specjalistów w centrali
  • Możliwość pracy kiedy chcesz, skąd chcesz i ile chcesz
  • Szerokie pole rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu w strukturach firmy

Nie narzucamy limitów sprzedażowych ani minimalnych godzin pracy

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą pracy  prosimy o  zarejestrowanie  się na stronie www.awanser.pl   lub wysłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!