Praca w Galerii Bałtyckiej Gdańsk. Metkowanie odzieży - dodatkowa

Savoir sp. z o.o.

Gdańsk

2016-10-04

Poszukujemy osób do segregacji, metkowania i przygotowania odzieży do wyłożenia w sklepie odzieżowym.

Praca dwa razy w tygodniu w godzinach porannych w każdy poniedziałek i piątek miesiąca.

Istnieje również możliwość pracy w pojedyncze, wybrane przez Ciebie poniedziałki i piątki!

Galeria Bałtycka – Gdańsk

al. Grunwaldzka 141

godz. 06:00-08:00

każdy poniedziałek i piątek miesiąca

Stawka godzinowa: 12 zł netto (‘na rękę’)

Zadania:

- segregacja odzieży

- metkowanie odzieży

- przygotowanie odzieży do wyłożenia w sklepie

Wymagania:

- pełnoletność

- motywacja do pracy

Oferujemy:

- umowa zlecenie/umowa o dzieło

- możliwość nawiązania długookresowej współpracy także przy innych projektach

- możliwość awansu na stanowisko pracownika funkcyjnego

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie sms'a pod numer 607 707 568 zawierającego:

1. Imię i nazwisko

2. Adres e-mail

3. Lokalizację (Galeria Bałtycka)

4. Twoją dyspozycyjność (poniedziałki/ piątki/ poniedziałki i piątki)

5. Możliwy termin rozpoczęcia pracy

ODEZWIEMY SIĘ!

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!