Prace produkcyjno-manualne (pakowanie cukierków) ZPC Bałtyk

Agencja Pracy Tymczasowej No Problem

Gdańsk

2016-10-04

APT No Problem działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668, poszukuje dla swojego Klienta, ZPC Bałtyk  pracowników  do prac produkcyjno-manualnych  w fabryce słodyczy.

Wymagania:

- pełnoletniość

- aktualna książeczka sanepidowska

- sumienność, obowiązkowość

- dokładność

- punktualność

-dyspozycyjność

- chęć do pracy zmianowej ( 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00)

Obowiązki:

- pakowanie cukierków

- kontrola jakości produktów

Oferujemy:

- pracę zmianową w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

- elastyczny grafik dopasowany do podanej dyspozycyjności

- stawkę godzinową: 12 zł brutto/h (uczeń/student) /  11 zł brutto/h osoby nieuczące się

 CV proszę wysyłać  na adres APLIKUJ W tytule maila proszę wpisać" Fabryka Cukierków Bałtyk  "

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99066 ofert pracy. Sprawdź!