Kierowca b

WIMECH S.C.

Otrębusy

2016-10-04

Firma WIMECH s.c., dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno – usługowa w branży metalowej, do swojego zespołu poszukuje Kandydata na stanowisko:

Kierowca

Zadania przewidziane na stanowisku:

  • przyjęcie i wydanie towaru
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • załadunek i dostawę towaru do klienta
  • przygotowanie odpowiednich dokumentów
  • utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi klienta
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Oferujemy:

     •   Umowę o pracę,

     •   Stałą pracę,

     •   Niezbędne szkolenia wewnętrzne,

     •   Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

     •   Dobre wynagrodzenie w stabilnej firmie,

     •   Pracę w Otrębusach koło Pruszkowa na linii kolejki WKD. Dogodny dojazd z centrum

          Warszawy i Grodziska Mazowieckiego.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: APLIKUJ, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Coats Polska z siedzibą w Łodzi.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99169 ofert pracy. Sprawdź!