Zbieracz zamówień - oferta dla Ciebie ! Praca w Holandii.

Klaver Sp. z o. o.

RÓŻNE

2016-11-22

Agencja Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje osób do pracy jako Zbieracz Zamówień:

PRACA W HOLANDII

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
- motywacja do pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

- zatrudnienie na warunkach holenderskich
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie

Zakres obowiązków:

– zbieranie, rejestracja zamówień

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska: [użyj poniższego formularza kontaktowego] (mail z dopiskiem: zbieracz zamówień),
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ul. Gajcego 2, Częstochowa
zapraszamy 9:00 – 17:00
tel: 570901913

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99186 ofert pracy. Sprawdź!