Monter izolacji/ blacharz przemysłowy - Praca dla Ciebie. Miejsce - Holandia.

Klaver Sp. z o. o.

RÓŻNE

2016-11-22

Agencja Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570 dla jednego ze swoich klientów zagranicznych poszukuje kwalifikowanych monterów izolacji/blacharzy przemysłowych z doświadczeniem:

PRACA W HOLANDII

Wymagamy:

- minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej potwierdzone referencjami (kładzenie/naprawianie izolacji przemysłowych)
- certyfikat bezpieczeństwa VCA Basic lub VCA VOL
- komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, holenderski,
- ważne prawo jazdy kat. B,
- gotowość do pracy na dłuższy czas,
- motywacji do pracy

Oferujemy:

- prace na dłuższy okres czasu
- atrakcyjne zarobki,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- dojazdy do miejsca pracy,
- gwarancja pracy 40 godzin/tygodniowo,
- opiekę polskich koordynatorów

Zadania:

- przygotowanie stanowiska i materiałów do pracy
- wykonywanie zleceń według przedstawionych wytycznych
- raportowanie przebiegu pracy
- należyta dbałość o powierzone materiały, jakość i bezpieczeństwo pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska, (mail z dopiskiem monter izolacji/blacharz przemysłowy)
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ul. Gajcego 2, Częstochowa
zapraszamy 9:00 17:00
tel: 570901913

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99989 ofert pracy. Sprawdź!