Pakowanie/składanie pudełek-od 1.10.-12zł/h

Full Job

Swarzędz

2016-10-04

Agencja Pracy Full Job (numer certyfiktu 13243) dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik pomocniczy

Lokalizacja: Kostrzyn Wielkopolski

Zakres obowiązków:
-składanie standów reklamowych,

-pakowanie/etykietowanie gotowego produktu.

Oczekujemy:
- posiadania aktualnej książeczki Sanepidu,

- dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku,

- sprawności fizycznej oraz podstawowych zdolności manualnych.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z ubezpieczeniem,

- stawkę 12zł brutto/h,

- możliwość nawiązania stałej współpracy,

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV zawierające: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz.883)" za pomocą formularza.4

Uprzejmnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.