Wykładnie towaru-od 1 października-Bielsko Biała

Full Job

Bielsko-Biała

2016-10-04

Agencja Pracy Full Job (numer certyfiktu 13243) dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownika Hali-wykłądanie towaru

Lokalizacja: Bielsko Biała

Termin rozpoczęcia pracy: 1 października

Zakres obowiązków:
- wykladanie towaru na jedym z działów
- kontrolowanie cen oraz terminów ważności,
- dbanie o wizerunek firmy.

Oczekujemy:
- posiadania aktualnej książeczki Sanepidu,
- miłego usposobienia,
- sumienności i uczciwości,
- umiejętności szybkiego uczenia się,
- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- pracę zmianową,
- grafik do uzgodnienia,
- 10,50-11,50zł brutto/h

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV zawierające: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz.883)" za pomocą formularza.4

Uprzejmnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102780 ofert pracy. Sprawdź!