Dyrektor Marketingu

Vantis Holding

Nowy Sącz

2016-10-04

Opis stanowiska:
Wdrażanie strategii marketingowej firmy.
Udział w opracowywaniu i wdrażaniu kampanii/projektów marketingowych.
Prowadzenie projektów w social media.
Tworzeniu oraz dystrybucji contentu, materiałów multimedialnych i graficznych.
Poszukiwanie i ocenianie potencjalnych szans rynkowych dla sprzedaży usług.
Współpraca z agencjami reklamowymi oraz mediami.
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów sponsoringowych.
Monitoring i analiza rynku, otoczenia konkurencyjnego.
Koordynowanie udziału firmy w wydarzeniach branżowych.

Wymagania:
Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z marketingiem internetowym.
Wykształcenie wyższe.
Doświadczenie w obsłudze mediów społecznościowych.
Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych, promocyjnych i PR zgodnych z zasadami webwritingu.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Bardzo dobra znajomość pakietu Office i aplikacji biurowych.
Umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywność.

Oferujemy:

Umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.
Pracę w kreatywnym i zgranym zespole.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.

Dodatkowe informacje:

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Chcesz poznać swoje miejsce pracy? Wejdź na stronę vantis.pl

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”. Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz. 883.