Kasjer / Logistyk

GRUPA TOM

Żarów

2016-10-04

Grupę TOM tworzy w Polsce 7 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Realizujemy w imieniu naszych klientów: ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu opakowań; obowiązek organizowania zbiórki, przetwarzania, odzysku i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadzimy handel stalą i produkujemy zbrojenia budowlane. W ramach grupy funkcjonuje zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

„TOM Elektrorecykling Sp. z o.o.", w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy w oddziale w Żarowie na stanowisko:

Miejsce pracy: Żarów
Nr referencyjny: KZ/09/2016/

Opis Stanowiska:

  • sporządzanie dokumentów zakupu i sprzedaży Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.
  • dokumentowanie obrotu towarowego w kontekście gospodarki Magazynu Depozytowego
  • obrót gotówkowy kasy na podstawie dokumentów,
  • sporządzanie raportów obrotu gotówkowego,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa, wewnętrznych aktów normatywnych regulujących obrót gotówkowy i bezgotówkowy,
  • zarządzanie operacjami logistycznymi transportu Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego
  • aktywne wspieranie procesów handlowo-logistycznych i ich optymalizacja,
  • komunikacja i współpraca z innymi działami firmy,
  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby Kierownika,

Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy - 1/2 etatu,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

By aplikować prosimy o przesłanie wiadomości za pomocą APLIKUJ
wraz z załączonym CV oraz Listem Motywacyjnym.
W tytule maila proszę koniecznie podać nr ref. ogłoszenia: KZ/09/2016/

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99630 ofert pracy. Sprawdź!