Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Recruiters

Szczecin

2016-10-04

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

Poszukujemy osób ambitnych, dynamicznych oraz znających język niemiecki. Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia nowego doświadczenia i przede wszystkim możliwości wykorzystania zdolności językowych w codziennej pracy.

            Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe, bo stawiamy na Twój rozwój!

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Nastawienie na współpracę w zespole,
  • Chęć rozwoju i rozszerzania wiedzy oraz nabywania nowych umiejętności,
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów ,
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość awansu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz umiejętności językowych,
  • Szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie medyczne, karta Multisport i inne.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wyślij nam swoje CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99713 ofert pracy. Sprawdź!