Pracownik Serwisu opon

Sedulus Sp. z o.o.

Ingolstadt

2016-10-04

Sedulus Sp. z o.o szuka dla swojego Klienta, renomowanej firmy z branży automotive, pracowników do Serwisu opon.

Miejsce pracy: Ingolstadt

Obowiązki:

Serwis opon, wyważanie, zmienianie, etykietowanie.

Wymagania:

Wymagania:

  • min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego ( można jechać w dwu lub trzy osobowych grupach – jedna osoba w grupie musi znać j. niemiecki w stopniu komunikatywnym)
  • sumienność,
  • punktualność,
  • motywacja do pracy,
  • mile widziany własny samochód,

Oferujemy:

Oferujemy:

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • pracę sezonową na okres od 6 do 10 tygodni
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • możliwość rozwoju ( osoby, które się sprawdzą będą miały możliwość pracy długoterminowej)
  • praca w przyjaznym środowisku
  • mieszkanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + dodatek dzienny)
  • dodatki za nadgodziny, godziny nocne, niedziele oraz święta według taryfikatora BZA,
  • bezpłatne ubranie robocze,

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99476 ofert pracy. Sprawdź!