Komisjoner + prawo jazdy kat. B

Sedulus Sp. z o.o.

Ingolstadt

2016-10-04

Sedulus Sp. z o.o.szuka kandydatów na stanowisko Komisjonera z prawem jazdy kat. B. Praca będzie polegała na zbieraniu części samochodowych za pomocą ciągnika/ samochodu elektrycznego. Pracownik będzie poruszał się tylko po magazynie. Praca w renomowanej firmie z branży automotive.

Miejsce pracy: Ingolstadt

Obowiązki:

Komisjonowanie części samochodowych za pomocą ciągnika/auta elektrycznego.

Wymagania:

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność,
  • punktualność,
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

Oferujemy:

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • możliwość rozwoju
  • praca w przyjaznym środowisku
  • mieszkanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dieta za każdy przepracowany dzień

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!